MASTERCLASS


MASTERCLASS


1- 2024 ADS Piyano Akademisi Uluslararası 'Gülsin ONAY' Piyano Festivali kapsamında 'Masterclass' dersleri, 10 ve 11 Mayıs 2024 tarihlerinde, İzmir Konak Atatürk Kültür Merkezi seminer salonlarında gerçekleşecektir.

2- Her katılımcı, T.C. Devlet Sanatçısı Gülsin ONAY, Prof. Gökhan  AYBULUS ve Prof.  Andrei ANDREEV ile özel ders niteliğinde 30'ar dakika birebir piyano çalışacak olup, usta sanatçılar deneyimlerini öğrencilere aktaracaklardır.

3- Masterclass dersleri, Konservatuvar öğrencileri, Güzel Sanatlar Liseleri öğrencileri, Eğitim ve Güzel Sanatlar Fakülteleri öğrencileri ile özel piyano dersi alan tüm öğrencilere açıktır. Yaş kısıtlaması bulunmamaktadır.

4- Masterclass derslerine katılan tüm piyanistlere, T.C. Devlet Sanatçısı Gülsin ONAY, Prof. Gökhan  AYBULUS ve Prof.  Andrei ANDREEV tarafından imzalı referans mektubu niteliğinde, Türkçe ve İngilizce “Masterclass Katılım Sertifikası” verilecektir.

5- Masterclass dersleri izleyiciye kapalı olarak gerçekleşecek olup, sınıfta sadece öğretmen ve öğrenci bulunacaktır.

6- Son başvuru tarihi 1 Mart 2024 olup, süre dolayısıyla kontenjan dahilinde katılımcı kabul edilecektir. Kontenjan bilgileri sürekli revize edilerek yayınlanacaktır. (En Fazla 30 Katılımcı) 

7- Masterclass derslerine katılım ücreti 31 Aralık'a kadar 8.000 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Havale veya EFT yaparken "Öğrenci Adı & Soyadı Masterclass Katılım Bedeli" yazılmalıdır. Banka hesap bilgilerimize iletişim sekmesinden ulaşabilirsiniz.

8- Festival veya yarışmaya da katılmak isteyen piyanistlerin oturum saatleri program dahilinde düzenlenecektir.

Kalan Kontenjan: 18